Wie zijn we

Hubert startte zijn kantoor begin de jaren in 1978. Hij heeft al meer dan 40 jaar ervaring! In het jaar 2000 verhuisde zijn kantoor van de Torhoutstraat, naar het huidige kantoor op de markt. 

Vanaf april 2020 gingen we samenwerken met Kantoor Vandewalle. Daardoor werd ons team versterkt! 

Samen met ons team, behartigen wij uw belangen inzake financiële dienstverlening en verzekeringen. Het is onze job om de beste producten voor u te zoeken. Alleen zo kunnen wij u een aantrekkelijk aanbod doen!

Onze medewerkers

Hubert Vandousselaere

verzekeringen, beleggingen, kredieten, fiscaliteit

hubert@kantoorvn.be

Rita Swaels

Beleggingen

rita@kantoorvn.be

Sofie Vandousselaere

Kredieten, beleggingen, verzekeringen

sofie@kantoorvn.be

 

Veerle Nolf

verzekeringen, kredieten, beleggingen

veerle@kantoorvn.be

Annelies Plouvier

Kredieten, fiscaliteit

veerle@kantoorvn.be

Isabelle Schaep

verzekeringen

isabelle@kantoorvn.be

Bram De Deygere

beleggingen

bram.dedeygere@crelan.be

Jeroen Vandecappelle

verzekeringen

jeroen@kantoorvn.be

 

Openingsuren

Maandag 8.30u - 12.15u 13.30u - 17.30u
Dinsdag 8.30u - 12.15u 16.00u - 17.30u
Woensdag 8.30u - 12.15u op afspraak
Donderdag 8.30u - 12.15u 16.00u - 17.30u
Vrijdag 8.30u - 12.15u 13.30u - 17.30u
Zaterdag op afspraak

 

-
Zondag - -

Buiten de kantooruren zijn wij beschikbaar op afspraak